Darbų įvairovė

Aktualności

Kovo – balandžio mėnesį į mokyklos koridorių suskrido paukščiai, ant savo sparnų atnešę pavasario nuotaiką, spalvas ir eiles. Šiuos paukščius kruopščiai kūrė ir spalvino V-VI klasių mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų metodininkių I.Jakštienės ir G.Vaitiekėnienės.

Gegužės mėnesį mokyklos koridoriaus parodų stendai pasipuošė VIII klasių darbais. Aštuntokai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų metodininkių I.Jakštienės ir G.Vaitiekėnienės bei dailės mokytojos J. Krušinskaitės, vykdė du integruotus projektus – "Peizažas", "Atminkite, kiekvienas asmuo yra brangesnis už viso pasaulio auksą" (popiežiaus žodžių iliustracijos). Moksleivių darbai džiugino kiekvieno mūsų mokyklos bendruomenės nario akis ir širdį.

V- VII klasių moksleiviai visus mokslo metus skaitė įvairias lietuvių autorių knygas, jas aprašinėjo ir pristatinėjo. Mokslo metų pabaigoje, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų metodininkių I.Jakštienės ir G.Vaitiekėnienės, parengė savo perskaitytų knygų veikėjų vardų žodynėlius, kuriuos originaliai iliustravo. Mokiniams talkino LEU filologijos fakulteto II kurso studentės A.Markevič ir E.Kovalevska. Vaikų darbelių paroda eksponuojama mokyklos bibliotekoje.