Konkurs plastyczny „Anioły bywają różne“

W okresie przedświątecznym szkolny korytarz przyozdobiły i zachwyciły swoją magią i urokiem przepiękne anioły i aniołki. A to wszystko za sprawą konkursu plastycznego pt,. „Anioły bywają różne...“. Organizatorzy chcieli pobudzić aktywność artystyczną dzieci i dorosłych, inspirować do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych, a przede wszystkim kultywować tradycje świąteczne w rodzinnej atmosferze

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 3a i 3d. W każdej pracy konkursowej można było zobaczyć oryginalność i pomysłowość oraz ogrom pracy włożonej w wykonanie prac. Mogliśmy podziwiać nieszablonowe ujęcia postaci aniołów, wykonanych różnorodną techniką. Tu mogliśmy zobaczyć kukiełki, wycinanki, pacynki.

Każda praca zasługuje na ogromne uznanie.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że w nowym roku wszystkie te Anioły dodadzą nam otuchy i nadziei na koniec pandemii i powrót do normalności...

Wychowawczynie klas 3a i 3d