Aukščiausiame Lietuvos statinyje

Klausimas apie aukščiausią Lietuvos statinį mokiniams, be abejo, nesukelia problemų. Tuo labiau ketvirtokams. 4d klasė kartu su auklėtoja dalyvavo ekskursijoje į Vilniaus televizijos bokštą, esantį netoli jų progimnazijos. Vaikščiodami po Sausio 13-osios muziejų vaikai prisiminė skaudžius Lietuvai įvykius, žuvusiuosius už laisvę. Mokinių nuostabą sukėlė paminklas Vilniaus TV bokšto gynėjams atminti – 8m aukščio bronzinė skulptūra, stovinti ant didžiulio varpo, kurio apačioje iškalti Lietuvos himno žodžiai. Ketvirtokai apsilankė šalia bokšto esančiame Antenų parke, kur apžiūrėjo įspūdingo dizaino eksponatus. Pakilę į 165m aukštį vaikai bandė įžiūrėti savo gyvenamus rajonus, gatves bei žinomus Vilniaus pastatus.