Asmenybės diena

Nietradycyjne nauczanie

Asmenybės ugdymas yra toks pat svarbus, kaip skaitymo,

rašymo ar matematikos mokymas.

– Maria Montessori

Asmenybės diena (ang. Character Day) – tai pasaulinė diena, skirta asmeniniam tobulėjimui. Tą dieną žmonės visame pasaulyje raginami apmąstyti savo charakterio bruožus, pagalvoti apie teigiamų savybių stiprinimą. Šiais metais mūsų mokyklos mokiniai taip pat prisijungė prie Asmenybės dienos minėjimo. Anglų kalbos pamokose 7a, 7b, 7c ir 7d klasių mokiniai žiūrėjo filmą "30000 dienų" (ang. ‘30000 Days’). Filme pavaizduota 3000 metų žmonijos istorija, nagrinėjami gyvenimo prasmės ir jo tikslo klausimai. Po filmo peržiūros bei diskusijos mokiniai bandė išskirti vertybes, kurių trūksta mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, ir sukūrė mini parodą pavadinimu "Pasauliui reikia daugiau …". 7a klasės mokiniai tęsė temos nagrinėjimą klasės valandėlės metu. Jie įvertino savo stipriąsias ir silpnąsias puses, taip pat apsvarstė, kokį kelią pasirinkti, siekiant tobulėjimo.