Kalėdinė popietė

Artėjant Kalėdoms choras ,,Olalajki“ ir  teatro būrelis ,,Nenuoramos“ pristatė gražų ir šiltą šventinį koncertą. Šis renginys jau tapo tradiciniu. Į šventę susirinko ne tik mūsų progimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai, bet ir mažieji svečiai iš kaimyninių darželių – ,,Vilijos“, ,,Aušrinės“,  ,,Zylutės“ ir ,,Vėjelio“. Šią dieną mokykla virto kalėdinio šurmulio, džiaugsmo ir nuoširdaus juoko pasauliu. Darželinukus pasitiko ketvirtų klasių mokiniai ir įteikė jiems savo pačių pagamintas dovanėles. Vaikai padarė gražias, spalvotas dėžutes, kuriose slypėjo saldžios staigmenos.
           Gausus svečių būrys buvo palydėtas į aktų salę. Čia ,,Nenuoramos“ vaidino spalvingą pasaką ,,Szewczyk Niteczka“, o ,,Olalajki“, barstydami pačių pagamintas snaiges, džiugino žiūrovus nuotaikingomis, šventinėmis dainomis.
          Šis įspūdingas  renginys sulaukė didelio pasisekimo, tad gruodžio 9 dieną į vaidinimą buvo pakviesti 1 – 5 klasių mokiniai,  o gruodžio 13  – ą atvyko E. Ožeškovos ir Zujūnų mokyklų pradinukai. Svečiai pažiūrėjo kupiną  šiltų akimirkų spektaklį, aplankė  mokykloje surengtas nepaprastai gražias kalėdines parodas.
           Po šio gražaus ir šilto renginio, kuris stebuklingu būdu suvienijo visus, būrelio ,,Nenuoramos“ atstovai dar ilgai dalijosi įspūdžiais. Štai kelių mokinių nuomonės:

,,Man labai patiko šis koncertas. Norėčiau vaidinti dažniau“. (Milena)

,,Man labai patiko mūsų pasirodymas. Mačiau žiūrovus, kuriems buvo įdomu į mane žiūrėti. Labai džiaugiuosi, kad šiandien vaidinimą pamatė ir mano tėvelis. Pastebėjau, kad kuo dažniau esu scenoje, tuo drąsesnis tampu“. (Dominik Z.)

,,Smagu, kad vaikams patinka žiūrėti mūsų spektaklius kaip tikrame teatre“. (Fabian)
,,Man labai patiko vaidinti šią linksmą pasaką“. (Marcin)

„Iš pradžių buvo baisoka, bet prisiminiau, kad esu ne viena. Juk  su draugais yra žymiai drąsiau. Linksmiausioji pasakos dalis, mano nuomone, buvo besmegenių šokis“.(Monika)

,,Džiaugiuosi, kad vaikai, kurie stebėjo mūsų vaidinimą, buvo drausmingi“.(Agnieška N.)

,,Džiaugiuosi, kad čigonių šokį lydėjo žiūrovų plojimai, o keli priešmokyklinės grupės vaikai net šoko. Malonu buvo gauti dovanų iš atvykusių svečių“. (Eva)

,,Labiausiai man patiko repeticijos“. (Kamila)

,,Svarbiausia, kad žiūrovams mūsų spektaklis patiko. Pastebėjau, kad kaskart yra drąsiau vaidinti“. (Veslav)

,,Bandau palyginti, kaip jaučiausi vaidindamas scenoje pirmoje klasėje, o kaip  – ketvirtoje. Dabar beveik nebijau. Man patinka šokti. Vaikai žiūrėjo į mus susižavėję“. (Lukaš)

,,Buvo labai įdomios repeticijos. Džiaugiuosi, kad vaidinimo metu niekas nepamiršo žodžių“. (Daniel Š.)
,,Labai patiko vaidinti gėlininkę, nes pavyko sukurti šventišką nuotaiką“. (Agnieška)

„Man labiausiai patiko šokti čigonių šokį. Šis vaidinimas pakėlė man nuotaiką“. (Joana)

,,Vaikai iš tikrųjų norėjo pirkti iš manęs gėles. Pastebėjau, kad jei tarp žiūrovų yra artimi tau žmonės, vaidinti yra žymiai drąsiau“. (Sandra)

,,Džiaugiuosi, kad man pavyko puikiai įgyvendinti savo vaidmenį“. (Emil)

„Pastebėjau, kad vaikai patikėjo, jog siuvėjas išgydė čigonę! Žvirbliai vaidino labai įtikinamai, atrodė, kad jie iš tikrųjų skraido“. (Justyna)

,,Esu laiminga, kad vaidindama turtinu savo žodyną, o mama teigia, kad mano tartis tobulėja“. (Agnieška V.)
,,Džiaugiuosi, kad vaikams patiko mūsų suvaidinta pasaka. Dėkojame svečiams už tai, kad atvyko“. (Ernest)