Pirmųjų klasių ir specialiosios klasės šventė „Čia mano namai“

Naujienos Šventės

Nuostabią šventę, skirtą Lietuvos šimtajam gimtadieniui, surengė mūsų pirmokai ir specialiosios klasės moksleiviai. Lietuva – namai, kuriuose gera ir linksma, todėl šventė buvo kupina ir nuoširdžių žodžių gimtinei, ir skambių dainų. O kiek „bravo!“ sulaukė spektakliai! Jaunieji 1a klasės aktoriai sekė pasaką „Pirštinė“. 1b klasės mokiniai vaidino „Peliukų nuotykius“, kurie laimės ieškojo svetur. 1c ir 1d klasės rodė žaismingą J.Marcinkevičiaus „Grybų karą“. Pirmokai visus nustebino ir aktorine drąsa, ir raiškia lietuvių kalba, ir nuostabia savybe kurti šventę bei ja džiaugtis. Bravo!

Klasėms buvo įteiktos padėkos, knygos bei saldainiai.

Kartu šventę kūrė ir ja džiaugėsi mokytojos R. Denkovska, A. Judycka, L. Mažeikienė, A. Šilanskienė, G. Vilkanecienė.