Pelnyta kelionė

Pradinių klasių

Birželio 9 dieną 4a klasės mokiniai su auklėtoja Jadvyga Stankevič išvyko į Lenkiją. Ši kelionė – tai garbingas apdovanojimas už pastangas ir nuopelnus garsinant mūsų mokyklą. Keliautojai aplankė karalių ir bažnyčių miestą, dažnai vadinamą "Lenkijos deimantu" – Krokuvą, Dievo gailestingumo sostinę – Lagievnikus, paslaptingą požemių miestą – druskos kasyklas Veličkoje. Mokiniai dalyvavo susitikime su asmeniniu šv. Jono Pauliaus II sekretoriumi, Krokuvos Metropolitu, Kardinolu Stanislovu Dzivišu. Nuvykę į šv. Jono Pauliaus II šventovę apžiūrėjo popiežiui priklausančias relikvijas.

Vieną gražią saulėtą dieną įvyko integracinis susitikimas su J. Mateikos gimnazijos bendruomene. Mūsų mokiniai vadovaujami mokytojos Jadvygos Stankevič  surengė labai šiltą koncertą.  Atlikdami skambias lenkiškas dainas jaunieji artistai sujaudino publiką ir sulaukė garsių plojimų.
     Nuvažiavę į kalnus ketvirtokai grožėjosi nepakartojamais peizažais, džiaugėsi maudynėmis termo baseinuose. Pakilę  keltuvu  į Gubalovkos kalną ekskursijos dalyviai žavėjosi  nuostabia Tatrų kalnų panorama. Viena smagiausių pramogų buvo plaukimas plaustu Dunajeco upe.
     Apsuptoje kalnų Švenčiausios Jėzaus Širdies bažnyčioje jaunieji artistai surengė įspūdingą koncertą atlikdami sakralines dainas.
Grįždami namo keliautojai apsilankė šv. Jono Pauliaus II gimtinėje – Vadovicų mieste, Kalvarijoje Zebžydovskoje ir Čenstakavoje.
      Pasibaigus įdomiai pažintinei kelionei mokiniai tapo labiau atsakingi, supratingi ir tolerantiški vieni kitiems.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, padėjusiems organizuoti šią šaunią kelionę!

4a klasės mokiniai