Pearson BBC gyvos pamokos – tarptautinė online pamoka

Naujienos

Šiais mokslo metais savo kailiu pajutome, kad nuotolinis mokymas yra didžiulis iššūkis. Ir vis dėlto turime pripažinti, kad jis suteikė daug galimybių. Mūsų mokiniai gavo progą dalyvauti tarptautinėse pamokose internetu pagal „Pearson BBC Live Classes“ projektą. „Live Classes“ yra tarptautinis projektas, sukurtas bendradarbiaujant „Pearson“ leidyklai ir BBC. Jo metu mokiniai iš įvairių šalių dalyvauja online anglų kalbos pamokose. Pamokas veda puikūs anglų kalbos mokytojai. Užsiėmimų metu mokiniai turi galimybę tobulinti savo bendravimo užsienio kalba įgūdžius. Bendraudami su kitų kultūrų bendraamžiais, jie mokosi tolerancijos. Šiemet projekte dalyvavo 5e, 6e, 8b, 8c, 8d, 8eklasių mokiniai ir anglų kalbos būrelio „Let’s talk“ nariai.

Pamokų temos buvo įdomios, pritaikytos pagal amžių ir anglų kalbos lygį. 5e klasės mokiniai dalyvavo pamokoje „London zoo“, 6 klasė – pamokoje „Festivals around the world“ (Šventės visame pasaulyje“),  8 klasės mokiniai nagrinėjo temą „Adventures of a Lifetime“(Viso gyvenimo nuotykiai“).

Tai buvo tiesioginės pamokos internetu, kurių metu mokiniai bendravo anglų kalba, taip tobulindami bendravimo įgūdžius. O  mokėsi su paaugliais iš viso pasaulio! Jaunimas įsitikino, kad anglų kalba yra ne tik mokyklinis dalykas, bet ir pagrindinė bendravimo su pasauliu priemonė.

Dalyvių nuomonė apie pamokas:

„Pirmą kartą buvau tokioje pamokoje. Tai buvo labai įdomi patirtis. Sužinojau apie naujus atostogų būdus ir išmokau naujų žodžių. Nors pamoka truko visą valandą, bet ji prabėgo kaip 10 minučių. Džiaugčiausi, jei tokių pamokų būtų daugiau, nes jos tikrai pagerintų mano anglų kalbos gebėjimus“.

Karina G. 8d

„Dalyvavau pamokoje internetu, kurią vedė ponas Harry Watersas. Pamokos metu žiūrėjome įdomius vaizdo įrašus apie poilsį. Pamoka buvo smagi ir turininga. Ji suteikė galimybę išmokti naujų žodžių ir pabendrauti su mokiniais iš viso pasaulio. Smagu, kad net pandemijos metu, kai visi turi likti namuose, interneto pagalba buvo galima bendradarbiauti su kitais“. 

Marta S. 8b

Tikimės, kad dalyvavimas tokioje unikalioje, pasaulinėje mokymosi patirtyje papildomai motyvuos mūsų mokinius toliau mokytis anglų kalbos.

Anglų kalbos mokytojos Nadežda Rusecka ir Malgožata Vasilevska