Pažintis su alpakomis

Naujienos Netradicinis ugdymas

                       Trakai – tai nuostabi vieta poilsiui arba trumpai pažintinei išvykai. Gražią ir šiltą rugsėjo dieną 4c ir 4d klasių mokiniai su auklėtojomis lankėsi Trakų rajone esančiame alpakų ūkyje. Ponia Jolanta papasakojo daug įdomaus apie savo augintinius, kurių turi daugiau nei 30! Vaikai išgirdo, kuo šie gyvūnai yra ypatingi, kokiomis savybėmis pasižymi jų vilna, o svarbiausia tiesiogiai pabendravo su alpakomis, pamaitino jas morkomis ir įsiamžino nuotraukose.

                      Ketvirtokus nustebino, kad ponia Jolanta ir jos vyras augina ne tik alpakas, bet ir čihuahua veislės šuniukus, kurie yra vieni mažiausių ir smulkiausių pasaulyje. Taigi fotosesija liko pratęsta. Bus ką parodyti tėveliams!

                                                                                          4c ir 4d klasių auklėtojos