Pažinti operos ir baleto meną…

Netradicinis ugdymas

    Ruošdamiesi į baletą "Snieguolė ir septyni nykštukai" 5a ir 5c klasių mokiniai apsilankė Nacionalinio operos ir baleto teatro užkulisiuose. Tai buvo puiki proga dalyvauti žaismingoje edukacinėje pamokėlėje, kurios metu mokiniai atsidūrė didžiojoje scenoje, akies krašteliu matė "tikrą" garsios operos repeticiją, pasimatavo sceninius kostiumus, žavėjosi dailininkų darbais, stebėdami kaip milžiniškais teptukais yra kuriamos spektaklių dekoracijos. Įdomu buvo sužinoti kiek įvairių profesijų atstovų dirba teatre. Smagu buvo apsilankyti kavinėje ir pasigardžiuoti karštu šokoladu.

    Sekmadienį, atvykę į mėgstamos viso pasaulio vaikų pasakos motyvais pastatytą  baletą,  penktokėliams buvo be galo įdomu atsidurti žiūrovų vietose ir tinkamai vertinti profesionalųjį meną.