Pažinkime savo sostinę!

Naujienos

      Siekdami geriau pažinti Lietuvos ir jos sostinės istoriją, 5b klasės mokiniai spalio 2 dieną nuvyko į ekskursiją po Vilnių. Penktokai  išklausė pasakojimo apie Vilniaus pilis. Ne visi žinojo, kad jų būta net trys. Vaikai buvo nustebę, jog Žemutinė pilis viduramžių laikais buvo šiuometinėje Katedros aikštėje.
     Pasivaikščioję po miestą, mokiniai pasiekė galutinį ekskursijos tikslą – Valdovų rūmus. Tarp įspūdingų sienų penktokams teko patikrinti ir įvertinti savo žinias apie Vilniaus istoriją. Dirbdami grupėse penktokai gido pateiktuose plakatuose – žemėlapiuose turėjo pažymėti vietas, kuriose anksčiau stovėjo pilys. Sėkmingai atlikę užduotį, ekskursijos dalyviai apžiūrėjo senų monetų, odinių dirbinių, ginklų ekspozicijas. Visus sužavėjo Žygimanto Augusto kilimų kolekcija.
     Po trumpos išvykos į praeitį teko grįžti namo, parvežant su savim naujas žinias ir aplankytų vietų vaizdinius.