Pavasario pažintinis žygis „Žaliųjų ežerų pakrantėmis“

Naujienos Sveikatos lobis

Balandžio 2 dieną 5-8 kl. mokiniai dalyvavo pavasario pažintiniame žygyje „Žaliųjų ežerų pakrantėmis“. Per 3 valandas jie nuveikė 7,5 km atstumą. Žygio metu buvo daromos aktyvios pertraukėlės, kurių metu mokiniai skubėjo pasidalinti įspūdžiais. Keliaujant pasitaikė nemažai gamtos kliūčių – nuvirtusių medžių, upelio vingių bei purvo duobių. Bendromis jėgomis įveikėme visas kliūtis! Žygiuotojai smagiai ir aktyviai praleido savaitgalio dieną. Kartu su mumis žygyje dalyvavo ir Vilniaus jaunųjų turistų centro atstovai, kurie jam pasibaigus bendrakelionius vaišino karšta arbata ir užkandžiais. 

Žygyje dalyvavę mokiniai ir mokytojai tuo pačiu pagerino savo klasių/grupių rezultatus dar vykstančiame fizinio aktyvumo projekte-iššūkyje „Žingsnis iki Šv. Velykų“ su #WALK15 programėle.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už gerai ir aktyviai praleistą laiką!

Fizinio ugdymo mokytojai