,,Paukščiai“ – virtuali penktų ir šeštų klasių mokinių darbų paroda

Naujienos

Penktų ir šeštų klasių mokiniai dailės pamokoje gavo užduotį – nupiešti paukštį, pasitelkiant įvairias piešimo technikas. Jų fantazijai ir išradingumui nebuvo ribų. Piešiniuose galima pamatyti įvairiausių siužetų: skrendančius, perinčius, lesančius ar kitokius paukščius. Mokinių kurti piešiniai meniški, originalūs, atspindintys skirtingų technikų galimybes.  Vieni jų nutapyti ryškių spalvų kontrastais, kiti – švelniais monochrominiais niuansais ar atlikti grafikos technika iškalbingomis linijomis. Visi darbai nuostabūs, o kiekvienas piešinys savitas ir įdomus. Kviečiame į pa­ro­dą, kurioje pamatysite įvairias fak­tū­ras, for­mas, leng­vą spar­no mos­tą, ju­ve­ly­riš­kus pa­vir­šius. 

    Paukščius piešti mokiniams padėjo dailės mokytoja metodininkė Jurgita Krušinskaitė.