Paskaita “Fizinio aktyvumo rekomendacijos karantino laikotarpiu” ir “Kahoot!” viktorina

Naujienos

Gegužės 25 d. mūsų progimanazijos 5-6 klasių mokiniams buvo organizuota nuotolinė paskaita, bedradarbiaujant su Lietuvos sporto universiteto studentais apie „Fizinio aktyvumo rekomendacijos karantino laikotarpiu“. Taip pat buvo organizuota viktorina per “Kahoot!” programėlę, apie fizinio aktyvumo naudą žmogui. Mokiniams labai patiko paskaita, mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie fizinį aktyvumą bei noriai sudalyvavo organizuotoje viktorinoje. Viktorinos metu buvo išaiškinti trys mokiniai, kurie daugiausiai žinojo apie fizinį aktyvumą ir jo naudą. Sveikiname Rafal, Evą ir Martą.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir organizuotas bendras veiklas LSU III kurso studentams Viktorijai ir Edvinui (buvusiems progimnazijos mokiniams).