Pasaulis MAŽOJO PRINCO akimis

Naujienos Netradicinis ugdymas

„Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ Rašė garsus XX a. prancūzų rašytojas ir lakūnas Antuanas de Sent Egziuperi savo filosofinėje pasakoje „Mažasis princas“.

"Ar Žemė – laimingų žmonių planeta?" svarstė 7b klasės mokiniai. Jie kūrė dedikaciją "Mokiniui, kuris nori perskaityti labai gerą knygą". Knyga "Mažasis princas" būtent tokia: stebinanti, verčianti susimąstyti apie draugystę, gyvenimo prasmę.

Paskutinė projekto užduotis, kurią pasiūlė lietuvių kalbos mokytojos N.Januševičienė ir J.Steiblienė, pasirinkti mėgstamiausią autoriaus knygos iliustraciją ir pasamprotauti apie savo pasirinkimą.

Projektai skatina atidžiau, o svarbiausia kūrybiškai skaityti kūrinį, o geros knygos moko ne tik mąstyti, bet ir pažvelgti į mus supantį pasaulį ne tik protu, bet ir širdimi…

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė