Pasaulinė pliušinio meškiuko diena

Lapkričio 25 dieną buvo  švenčiama Pasaulinė pliušinio meškiuko diena. Šia proga anglų kalbos mokytoja Irena Tačicka su  2a, 2b ir 2c klasių mokiniais noriai  dalyvavo tarptautiniame eTwinning‘o projekte „Teddy Bear Day 2013“. Pirmiausia, ponia Irena supažindino vaikus su šios šventės istorija. Vėliau antrokai  kartu su tėveliais kūrė meškiukus ir jų pasus. Buvo surengta paroda.  Gražiausio meškiuko autorius 2c klasės mokinis Dominikas Dzetlauskas  buvo apdovanotas knyga.

Pagal projektą mokiniai turėjo mainytis savo sukurtais žaislais su kitų šalių dalyviais. Buvo labai smagu sulaukti ,,pliušinių svečių“ iš Turkijos ir Lenkijos, o Estijos, Bulgarijos ir Graikijos meškiukai dar pakeliui!