Parodos atidarymas Seimo rūmuose

BALTIJOS KELIAS IR MŪSŲ LAISVĖ Naujienos

Rugsėjo 12 dieną LR Seimo rūmuose vyko vaikų piešinių parodos "Baltijos kelias ir mūsų laisvė" atidarymas. Į ją susirinkusius mokinius ir jų mokytojus  pasveikino parodos globėja LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė bei kultūros ministras Šarūnas Birutis. 2015 metais projekte apie Baltijos kelią dalyvavo aštuonios Lietuvos mokyklos, tarp kurių buvo ir Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija. Parodoje Seime eksponuojama daugiau nei pusė šimto gražiausių piešinių, taip pat ir mūsų ugdytinių – Karolinos Raicevičiūtės, Karinos Čaplinskos ir Kamilės Stankevič.

Į parodos atidarymą nuvyko progimnazijos choras "Olalajki" bei šokių kolektyvas "Grūdelis". Po pasirodymo mokiniai turėjo galimybę pasivaikščioti po Seimo rūmus. Jie pabuvojo Algirdo Mykolo Brazausko salėje, Kovo 11-osios Akto salėje, Seimo plenarinių posėdžių bei Prezidento salėje.