Paroda ,,Skudurinė lėlė – Pepė Ilgakojinė”

Naujienos

      Perskaitę A. Lindgren knygos ,,Pepė Ilgakojinė” ištrauką, 3c klasės mokiniai buvo sužavėti pagrindinės veikėjos neįprastais nuotykiais. Daugiausia juoko  vaikams sukėlė Pepės išvaizda, ypač plaukų spalva ir batų dydis. Mokytoja V. Komoliubienė,  siekdama, kad pagrindinės veikėjos charakteristika  liktų mokinių atmintyje kuo ilgiau,  pasiūlė surengti skudurinių lėlių, vardu Pepė, parodą. Trečiokai  labai noriai įsitraukė į veiklą, prie jų prisijungė tėvai, seneliai ir net kaimynai!


    Gražiausios lėlės rinkimuose dalyvavo mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai, mokytojai ir tėvai, kiti turėjo galimybę balsuoti ,,faisbuke“. Mokiniai nekantraudami laukė konkurso rezultatų. Kai kuriems dalyviams jie buvo labai netikėti, o labiausiai nustebo konkurso laimėtoja Emilija. Štai konkurso laimėtojai:
       I vieta – Emilija Zaborovska,
      II vieta – Oskar Učkuronis ir Eva Skrobot,
     III vieta – Gabriela Lavrukaitytė ir Robert Rafal Stankevič.

Garbės raštais buvo apdovanoti Patricija Adamovič, Julija Gaverska, Daniel Boičuk, Aneta Kološevska, Julita Mažeiko, Renatas Rovdo, Dorotea Šimelevič.


Dėkojame tėvams už nuoširdžią pagalbą ir gražų bendradarbiavimo  pavyzdį!