Palaimintojo Jono Pauliaus II viešnagės Lietuvoje dvidešimtmečio minėjimas

Naujienos

    Mūsų progimnazijos istorija yra glaudžiai susijusi su Palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II apsilankymu Lietuvoje 1993 m. Šia proga prieš 20 metų mokykla buvo pavadinta garbingu popiežiaus vardu.  Mokykloje kasmet minimos svarbios datos, susijusios su Globėjo gyvenimu.

     Šių metų rugsėjo 4 – oji tapo išskirtinė diena progimnazijos istorijoje. Minint popiežiaus viešnagės Lietuvoje dvidešimtmetį, mokyklos kieme buvo surengtas nepaprastai gražus ir šiltas koncertas, į kurį atvyko garbingi svečiai, susirinko mokiniai, jų tėveliai ir seneliai.    

     Renginyje skambėjo sveikinimai, žiūrovus džiugino choro ,,Nastolatki“ dainos ir šokių būrelio dalyvių pasirodymas.Vėliau  mokyklos bendruomenė dalyvavo šv. Mišiose Aušros Vartų koplyčioje.