Padėti gera!

Akcijos Naujienos

Gavėnia – susikaupimo ir gerų darbų metas. Padėdami kitiems padedame sau, jaučiamės laimingesni. Svarbu, kad pagalba būtų suteikiama nuoširdžiai, kad žmogus nelauktų atlygio.

Belaukdami Velykų 8d klasės mokiniai rinko aukas gyvūnų prieglaudai ,,Lesė“. Aštuntokai, susipažinę su reikiamų prekių sąrašu, nešė sausą maistą, konservus, valymo priemones ir, žinoma, žaisliukus likusiems be šeimininkų augintiniams. Balandžio 15 dieną mokiniai dalyvavo UAB ,,Grinda“ virtualioje ekskursijoje gyvūnų prieglaudoje. Aštuntokai pamatė daug šuniukų ir kačiukų, jų gyvenimo sąlygas, susipažino su nuostabiais žmonėmis, dirbančiais šioje prieglaudoje. Buvo įdomu pakalbinti veterinarę ir sužinoti, su kokiais iššūkiais kasdien susitinka šios profesijos atstovai.

Pasibaigus ekskursijai mokiniai ilgai dalijosi įspūdžiais.

,,Ši virtuali paskaita man labai patiko. Sužinojau, kad norint tapti veterinaru, reikia mokytis net šešerius metus. Tai labai sunkus darbas, juk gyvūnai nesupranta, jog jiems norima padėti ir dažnas gali įkąsti arba apdraskyti“.

Milana

,,Esu sužavėtas žmonių, dirbančių gyvūnų prieglaudose, gerumu“.

Rafal

,,Ekskursija buvo labai įdomi. Buvo smagu pamatyti daug šaunių kačių ir šunų, kurie yra prižiūrimi gerų žmonių. Sužinojome apie gyvūnų ženklinimą, registraciją, kokiu tikslu tai daroma“.

Sylvek

,,Buvo liūdna dėl gyvūnėlių, kurių niekas nepasiima iš prieglaudos. Kai kurie gyvena dvejus ar net ketverius metus šioje įstaigoje. Kita vertus, smagu, kad jais yra pasirūpinta, ir mes savo dovanomis šiandien galėjome prisidėti prie jų priežiūros“.

Agata

,,Prieglaudos darbuotojai yra tikri didvyriai. Jie gelbėja gyvūnus, skiria jiems savo laiką, padeda jaustis gerai“.

Adam

,,Man labai liūdna, kad kai kurie žmonės išmeta gyvūnus į gatvę. Gerai, kad yra tokios organizacijos, kurios pasirūpina šiais augintiniais. Norėčiau pasiimti vieną į savo namus“.

Daniel

,,Gyvūnai negali savimi pasirūpinti, todėl jiems turime padėti mes“.

Sebastian

,,Mane sužavėjo dvylikos kačių šeimyna. Vienoje patalpoje jie gyvena draugiškai ir net nesipeša. Iki šiol nežinojau, kad veterinaro profesija ne iš lengvųjų, kiekvieną dieną susitikus su ,,pacientu“ tyko ne vienas pavojus“.

Vanesa

Noriu padėkoti savo šauniems auklėtiniams ir jų tėvams už  dovanas gyvūnų prieglaudos gyventojams. Nuvežusi Jūsų aukas  išgirdau iš darbuotojų daug šiltų padėkos žodžių visų prižiūrimų šuniukų ir kačiukų vardu“.

Kl. vadovė E. Stankevičienė