„Ortografijos pasaulyje“

Naujienos Pasiekimai

Kovo 2 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje įvyko  IX-asis Vilniaus miesto mokinių konkursas "Ortografijos pasaulyje".  Į jį atvyko 14 dalyvių iš 8 Vilniaus lenkų mokyklų.

2016 metų „Diktanto meistro” titulą iškovojo Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos  mokinė Karolina Matulevič (mokytoja Helena Marcinkevič).

„Diktanto vicemeistrais“ tapo Vilniaus darželio-mokyklos "Vilija" mokinės Agata Gulecka ir Laura Boreiko (mokytoja Alina Černiavska).

Pagyrimo raštais buvo apdovanotos 3 mokinės:

Eva Ravluševič iš Vilniaus Vl. Sirokomlės vidurinės mokyklos (mokytoja Lucija Godvod)

Patricija Iliukevič iš Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos (mokytoja Teresa Černiavska)

Kamila Olechnovič iš Vilniaus Žaliakalnio darželio-mokyklos (mokytoja Žana Dainovska)

Sveikiname laimėtojus! Linkime jiems visokeriopos sėkmės!