Okres zimowy zachęca do zabaw

Wychowanie nietradycyjne

Okres zimowy zachęca do zabaw, wycieczek, aktywnego spędzania czasu. W grudniu uczniowie klas 2a, 2b i 2c  brali udział w konkursie upiększania choinek w parku rozrywkowym „X- Planet“. W nagrodę spotkali się ze św. Mikołajem i Śnieżką, otrzymali prezenciki, wyhasali się w atrakcjach „X-Play”.

Uczniowie klasy 3a zorganizowali wycieczkę do Litewskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu, podziwiali balet „Kopciuszek”. Natomiast kl. 2a i 3b obejrzeli spektakl Rosyjskiego Teatru Dramatycznego „Bajka o musze“, auczniowie kl. 2c wesoło spędzili czas na karnawałowej zabawie w tym teatrze oraz wDomu Kultury Polskiej.

Uczniowie kl. 4b mieli wypad do kina, obejrzeli film „Alwin i wiewiórki”.

5j klasa, w ramach projektu organizowanego przez centrum „Vilniaus Viltis”, obejrzeli film „Rio”. Brali też udział w wystawie kartek świątecznych „Boże Narodzenie na Litwie”, którą zorganizowała Wileńska Szkoła Średnia Gerosios Vilties.