Nykštukų šalis kviečia

Naujienos Netradicinis ugdymas Švietimo paslaugų sistemos prieinamumo didinimas specialiųjų poreikių mokiniams

Yra kalendoriuje švenčių, kurias priskiriame prie labiausiai laukiamų bei mėgstamų. Viena iš tokių – Kalėdos. Gruodžio 15 dieną mūsų progimnazijos Aktų salėje buvo ypač linksma. Į ją sugužėjo daug nykštukų – vaikų, tėvelių, senelių. Tą dieną žiūrovai gavo neįprastą dovaną – vaidinimą, kurį paruošė specialiosios klasės mokiniai ir jų mokytojos. Į šventę atvykęs Kalėdų Senelis susirinkusiems irgi įteikė dovanėles, o geros emocijos ir žaidimai tęsėsi iki vakaro.

Gruodžio 21 dieną specialiosios klasės mokiniai su savo vaidinimu aplankė paruošiamųjų grupių vaikus bei pradinių klasių mokinius.