„Nykštukai“ ir saulėgrąžos

Naujienos Netradicinis ugdymas

Nuo spalio iki gegužės mėnesio priešmokyklinėje ugdymo grupėje "Nykštukai" vyko įvairūs užsiėmimai tema "Menas iš arti". Pavasarį vaikai sužinojo apie garsų olandų dailininką Vincentą van Gogą, jo kūrinius, o vėliau dalyvavo dailės užsiėmimuose. Apžiūrinėdami paveikslo “Saulėgrąžos” reprodukciją, mažieji menininkai bandė apibūdinti spalvas, palyginti nutapytas gėles su matytomis nuotraukose, gėlių darželiuose ar parduotuvėse. Vaikai padarė atradimą – spalva turi daug atspalvių!

Priešmokyklinukai sužinojo, kas yra molbertas, paletė, kaip maišomos spalvos. Įgytas žinias pritaikė piešdami savo "Saulėgrąžas".

Įdomia patirtimi tapo netradicinio formato paroda, veikianti prekybos ir laisvalaikio centre "Panorama". Didžiuliuose ekranuose, skambant klasikinei muzikai, vaikai apžiūrinėjo vaizdo projekcijas, taip susipažindami su pasaulinės tapybos dalimi.

Barbara Svirbutovič