Nuotolinės technologijų pamokos

Baigėsi kiek neįprasti mokslo metai, bet nuotolinis mokymasis nesutrukdė kūrybiškam mokinių ir mokytojų darbui. Technologijų pamokos įgavo netradicinę formą – mokiniai dirbo savarankiškai, dažnai sulaukdami tėvų bei senelių pagalbos ir kartu patirdami džiugias emocijas. Rūpestingų artimųjų pagalba, patarimai, jautrus žvilgsnis teigiamai veikia vaiko raidą, suteikia pasitikėjimo savimi, sustiprina ryšius. Mokinių sukurti rankdarbiai puikiai tai patvirtino.
Pandemijos metu buvo minimos kelios svarbios šventės, o tarp jų Velykos, Motinos diena, Šv. Jono Pauliaus II šimtmetis. 5-8 klasių mokiniai kiekvienai iš šių švenčių pagamino rankdarbius.
Penktokai kūrė adatėlių pagalvėles, kurias papuošė siuvinėjimo kryželiu technika, bei pavasarinius vainikus iš kartono, dekoruotus mišria technika.
Šeštokai gali didžiuotis sukūrę nuostabias aplikacijas bei šeimos medelius.
Septintokai sukūrė tradicines puošmenas Šv.Velykoms ir medelius dažytus vilna.
Aštuntokai savo rankdarbius skyrė progimnazijos globėjui Jonui Pauliui II – jie simegrafijos ir dekoravimo technika papuošė rėmelius su popiežiaus nuotrauka.
Būrelio „Dekoracijos” nariai, pasitelkdami dažymo vilna techniką, nudžiugino visus gražiomis puokštėmis.

Technologijų mokytojai:
Irena Mikonis, Franc Zaciško ir Katažyna Jankovska