Nuostabu turėti senelius

Naujienos

   Turėti senelius yra nuostabu. Seneliai džiaugiasi būdami su anūkais, o anūkai vertina, kad seneliai juos besąlygiškai myli. Į senelius anūkai kreipiasi prispausti sunkumų, ieškodami emocinės užuovėjos, turėdami priimti svarbų sprendimą.

   Mūsų progimnazijoje yra kasmet švenčiama Senelių diena. Vasario 5 dieną šokių salėje į šventę gausiai susirinko 1a klasės mokinių močiutės, seneliai bei tėvai. Į vaikų paruoštą programą įėjo eilėraščiai, dialogai, dainos bei šokiai, kurių kompozicijomis rūpinosi mūsų choreografė Božena Ustjanovska. Kiekvienas vaikas savo pasirodymu stengėsi išreikšti meilę, pagarbą, dėkingumą močiutėms ir seneliams, o jie atsidėkojo tuo pačiu –  sudainavo lenkų liaudies dainą bei sušoko valsą.

   Šventė buvo nuostabi. Mokiniai liko apdovanoti gausiais aplodismentais, o seneliai didžiavosi ne tik anūkų pasiekimais moksluose, bet ir aktoriniais, šokių ir muzikiniais gebėjimais. Nemažai džiaugsmo sukėlė vaikų daryti atvirukai ir bendros vaišės.

   Prie šventės organizavimo labai prisidėjo mokinių tėvai, kurie su dideliu entuziazmu papuošė salę, padengė stalus, paruošė sceninius drabužius. Esame be galo dėkingi už tokią pagalbą.

1ª klasės auklėtoja Jadvyga Stankevič