Niespodziewany gość

Aktualia

Wesoła, zabawna, trochę wścibska dziewczynka Kakė Makė oczarowała swoimi przygodami już prawie wszystkie dzieci. Bohaterka intrygującej książki oraz audycji telewizyjnej dla maluchów razem z nimi uporczywie szuka odpowiedzi na najdziwniejsze pytania oraz zagadki.

Uczniowie klasy 4e i chórek ,,Olalajki” również zauroczyli się lekturą o tej dziewczynce, więc zaprosili społeczność progimnazjum na inscenizację o tym, jak Kakė Makė uczyła się grać na flecie. Oprócz głównej bohaterki na scenie można było obejrzeć energicznie tańczące zwierzątka leśne, pszczółki, żabki, a nawet słonia. Podczas przedstawienia rozbrzmiewały nastrojowe i wesołe piosenki. Widzowie nagrodzili aktorów i śpiewających w chórku głośnymi oklaskami, natomiast Pani dyrektor Janina Wysocka wręczyła słodkie upominki.