My Teddy Bear – Mano pliušinis meškiukas

Naujienos

Lapkričio 25 d. savo šventę turi gražiausias žaislas, geriausias vaikų bičiulis ir nepakeičiamas miego draugas – meškiukas. Manome, kad mokykla yra vieta, kurioje reikia mokytis su džiaugsmu ir susidomėjimu, todėl kasmet mūsų progimnazijoje minime Pasaulinę meškiuko dieną. Šiais mokslo metais ji buvo švenčiama lapkričio 27-28 dienomis.

Priešmokyklinės grupės „Krasnale” vaikai anglų kalbos pamokose karpė, klijavo ir spalvino meškiukus, o po to kartu su jais šoko nuotaikingą šokį „I’m a Teddy Bear”.

2b, 2c ir 2d klasių mokiniai išmoko dainą ir eilėraštį apie meškiukus, piešė savo mėgstamiausių pliušinių meškiukų portretus ir pamokoje juos aprašė. Pasirodo, meškiukai irgi gali turėti įdomius vardus, neįprastus pomėgius ir mėgti ypatingus patiekalus.

3a, 3b, 3c ir 3d klasių mokiniai kartu su savo mylimiausiais pliušiniais draugais, kurie tomis dienomis irgi atėjo į mokyklą, žiūrėjo filmuką „Goldilocks and the Three Bears”, dainavo kartu su Goldilocks ir atliko pratimus užduočių lapuose. Pamokos pabaigoje visi vaišinosi guminukais, linksmai šoko ir dainavo dainelę „I am a Gummy Bear”. Progimnazijos koridoriai tomis dienomis buvo papuošti labai simpatiškais vaikų sukurtais meškiukais, kurie letenėlėse laikė širdeles su savo aprašymais ir sveikinimais „Happy Teddy Bear Day”!

4d, 4e klasių mokiniai gavo užduotį sukurti, iš pasirinktų medžiagų pagaminti meškiuką bei jį papuošti. Anglų kalbos pamokose jie pagal pavyzdį aprašė savo meškiukus ir pristatė klasės draugams.

Anglų kalbos mokytojos Karina Balionienė,

Galina Borsak, Nadežda Rusecka,

Malgožata Vasilevska, Irena Tačicka,

Marina Sutugina-Zverugo