My Dad is My Hero

Aktualia

"Odczuwa się współcześnie zapotrzebowanie na ojców,

którzy potrafią pełnić swoją rolę, łącząc czułość z powagą,

wyrozumiałość z surowością, koleżeństwo z autorytetem".

Papież Jan Paweł II (1983 r.)

Nawiązując do hasła XVIII Dnia Papieskiego „Promieniowanie Ojcostwa” uczniowie klas 5a, 5b, 5c, 5d wraz z nauczycielkami jęz. angielskiego I. Taczycką i K. Balonienie zabrali się do pracy nad miniprojektem “My Dad is My Hero”.

Ojcowie – to nasi przyjaciele, nauczyciele i nawet bohaterowie. Czy to łatwe być bohaterem na co dzień? Na takie pytanie musieli odpowiedzieć uczniowie, dyskutując na temat rutyny codziennej swego taty, wspólnie spędzanych weekendów oraz ulubionych zajęć.

Wynikiem pracy była wystawa miłych niespodzianek dla tatusiów – nastrojowych krawatów z małym sekretem w środku – opisem w języku angielskim tego, co w tacie cenią najbardziej.

Taczycka i K. Balonienie