Mūsų gimtinės grožis

Naujienos

Gegužės 20 dieną specialiosios klasės mokiniai su auklėtojomis bei tėvais lankėsi pirmojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje. Maršrutą paįvairino pasivaikščiojimas Dūkštų ąžuolyno pažintiniu taku, kurį iš abiejų pusių supa lietuvių mitologiniai personažai. Keliautojai ne tik apžiūrinėjo liaudies meistrų sukurtas skulptūras, bet ir prisiminė pasaulio pažinimo pamokose įgytas žinias, džiaugėsi nuostabia gamta bei paukščių čiulbėjimu.

Sodyboje, į kurią užsuko mokiniai, vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu jie įsigilino į mažojo grūdelio paslaptis. Kiek daug pastangų reikia įdėti, norint pasivaišinti skaniais blynais!

Pavalgę ir pailsėję keliautojai leido laiką grožėdamiesi  nuostabiu vaizdu, atsiveriančiu nuo aukšto skardžio į Neries upę. Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už džiaugsmą, kurį patyrėme šios išvykos metu.