Mokytojų dieną minint…

Naujienos

     Spalio 3 dieną Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena.
Ankstų rytą, vos tik peržengę pastato slenkstį, mokytojai buvo pasitikti garsiais plojimais, džiugiais šūksniais, mokinių šypsenomis bei specialiai šiai šventei pagamintomis gėlėmis – segėmis.
     Greitai prabėgo netradicinės penktadienio pamokos, paįvairintos mokinių sveikinimais, eilėraštukais, žaidimais. Pertraukų metu dažnas skubėjo apžiūrėti stendą "Ar pažįsti savo mokytoją?", kuriame iš įvairių nuotraukų šypsojosi kartais sunkiai atpažįstami veidai.
    11.35 valandą progimnazijos pedagogai rinkosi aktų salėje, kurioje įvyko šventinis koncertas. Jį tradiciškai pradėjo mokyklos direktorė, pasveikinusi savo didelės komandos narius bei pristačiusi į mokyklą atvykusius svečius. Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai dėkojo mokytojams už jų kasdienį darbą, ugdant bei auklėjant jaunąją kartą, ir įteikė tradicinę saldžią dovaną – didelį tortą.

    Salėje susirinkę mokytojai, tėvai ir kiti mokyklos darbuotojai negalėjo sulaikyti ašarų, kai scenoje pasirodė dainuojantys priešmokyklinės grupės mokiniai, liaudies šokius šokantys penktokai, choras "Olalajki" bei  choras "Nastolatki".


    Dideliais plojimais buvo palydėti mažieji modeliai, demonstruojantys progimnazijos uniformos variantus.
    Mokytojai neliko vien koncerto žiūrovai – kartu su mokiniais bei jų tėveliais buvo įtraukti į  nuotaikingą šokį.

    Po šventinio koncerto pedagogai susirinko mokyklos valgykloje prie šventinio stalo, kur bendraudami dalinosi prabėgančios dienos įspūdžiais ir aptarinėjo ruošimąsi būsimai kelionei po Lietuvą.