Mokytojų budėjimo grafikas

 

Mokytojų budėjimo grafikas nuo 2020-09-02 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIENA
VIETA

 

PIRMADIENIS

 

ANTRADIENIS

 

TREČIADIENIS

 

KETVIRTADIENIS

 

PENKTADIENIS

 

 

 

Valgykla

 

A.Šilanskienė
O.Liandsbergienė

 

I.Jakštienė
G.Vaitiekėnienė

 

G.Borsak
J.Blaževič

 

F.Zaciško

 

N.Januševičienė
J.Krušinskaitė

 

105-WC

 

K.Jacevičienė

 

T.Kuftina
G.Čaidienė

 

B.Macijevska

 

J.Seliava

 

A. Judicka

 

WC-112

 

I.Venckevič

 

R.Piotrovska

 

I.Venckevič
J.Dainarovič

 

   R.Piotrovska

 

J.Stankevič

 

120-125

 

A.Narkevič

 

I.Romanovska

 

B.Chmurec

 

A.Macutkevič

 

A.Petkunienė

 

125-129

 

S.Stefanovič

 

Z.Rynkevič

 

S.Stankevič

 

L.Kurdeko

 

A.Bogdanovič

 

129-131

 

V.Borsak

 

M.Urbanovič

 

J.Steiblienė

 

A.Bielska

 

J.Orševska

 

P8-P4-P9

 

G.Borsak

 

A.Rogėlevič

 

K.Jankovska

 

K.Jankovska
B.Autukienė

 

I.Mikonis

 

D.sporto salė-aktų salė

 

  J.Vinciūnienė

 

J.Sarkalienė
G.Belaja

 

K.Kitkovska 

 

A.Šilanskienė

 

 O.Liandsbergienė

 

201-205

 

B.Antonenko
B.Jurevič

 

A.Morozova
M.Belekova

 

B.Jurevič

 

B.Antonenko

 

T.Chvatova

 

Aktų salė (kampas)- 208-WC

 

A.Stankevič

 

A.Autuch

 

M.Sutugina
H.Pavliun

 

T.Moisevič

 

A.Autuch
T.Moisevič

 

WC–218

 

T.Černiavska
J.Komiago

 

J.Staševska

 

J.Marcinkevič

 

R.Denkovska

 

N.Grib

 

219-221

 

Č.Bražinskienė

 

E.Skeberdienė

 

L.Šulska

 

A.Kovalevska

 

E.Skeberdienė

 

214-229

 

L.Tomaševič

 

M.Vasilevska

 

E.Gerulaitienė

 

A.Griškevičienė

 

G.Vilkanecienė

 

230-233-236

 

I.Šuškevič

 

R. Narunec

 

E.Kovalevska

 

L.Noskienė
L.Černiavskaja

 

J.Griškevičė

 

226-237–246

 

K.Kordecka

 

E.Stankevičienė
K.Kordecka

 

A.Truchanovič

 

A.Augustinovič

 

E.Stankevičienė

 

249-242-244

 

K.Balionienė
I.Tačickaja

 

K.Balionienė
I.Tačickaja

 

N.Rusecka

 

A.Vaitkūnienė
M.Pščolovskaja

 

   L.Mažeikienė

 

Rūbinės 5-8 kl.

 

J.Leščinska

 

B.Ustjanovska
V.Borkovska

 

A.Juodis

 

A.Morozova L.Tomaševič

 

F.Zaciško

 

ADMINISTRACIJOS BUDĖJIMAS:

 

J.Vysocka  –    pirmadienis
S.Narunec  –    antradienis
I.Šostak     –      trečiadienis
G.Baslyk    –    ketvirtadienis
B. Kološevska – penktadienis                                
                              

SUDERINTA: …………………………………………
                       PK pirmininkė J. Stankevič