Mokslo ir žinių dienos šventė

Naujienos Šventės

Rugsėjo 1-osios penktadienį Lietuvos ugdymo įstaigose prasidėjo nauji mokslo metai. Mūsų progimnazija tapo didžiausia lenkiška mokykla šalyje – šiemet ją lankys net 1004 mokiniai. Šiltą ir saulėtą rudens rytą visi jie, o taip pat į šventę atvykę svečiai bei mokytojai, susitiko mokyklos kieme.

Malonius sveikinimo žodžius susirinkusiesiems tarė direktorė Janina Vysocka, kuri padėkojo tėveliams, seneliams ir globėjams už pasitikėjimą mūsų ugdymo įstaiga. Ji pasveikino priešmokyklinių grupių vaikus, pirmokėlius, penktokus bei kitus mokinius, kurie šiemet pradės lankyti Vilniaus Jono Pauliaus II progimnaziją. Tarp atvykusiųjų į šventę taip pat buvo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Gžegož Sakson, Vilniaus Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios kunigas Andžej bei savanoriai iš Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso. Šiemet tėveliai buvo raginami prisidėti prie akcijos „Dovanoti nevystančias puokštes“ ir paremti sunkiai sergančius hospiso pacientus, taip išreiškiant savo solidarumą ir suteikiant viltį ją prarandantiems. Šūkis „Ženkime į priekį su viltimi“ lydės mūsų progimnazijos bendruomenę šiais mokslo metais.

Šventėje skambėjo linksmos choro „Nastolatki“ dainos, nuotaikingi pirmokėlių skaitomi eilėraštukai, o nuskambėjęs varpelis pakvietė į susitikimą su auklėtojais. Tegul šie mokslo metai būna sėkmingi ir darbingi bei pilni atradimo džiaugsmo!