Mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime

Lapkričio 6 dieną 4c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Pirmiausia jie apžiūrėjo lauko ekspoziciją, skirtą 1991-ųjų metų sausio mėnesio įvykiams atminti bei įamžinti. Po to stebėjo Seimo posėdį naujoje salėje. Mokiniai sužinojo, kad posėdžiai vyksta tik antradieniais bei ketvirtadieniais, o kitomis savaitės dienomis Seimo nariai dirba komitetuose, susitinka su rinkėjais bei dalyvauja kitoje visuomeninėje veikloje. Tuomet Konstitucijos salėje ketvirtokai klausėsi pasakojimo apie svarbiausią Lietuvos Respublikos įstatymą – Konstituciją.

Senoje posėdžių salėje, kuri dabar yra naudojama konferencijoms bei šventinių, atminimo dienų minėjimams, buvo kalbėta apie LR Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarus, 1991-ųjų metų įvykius bei pastato istoriją.

Konferencijų salėje vaikai susitiko su Seimo nare, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūne Rita Tamošiūniene bei jai padedant surengė spaudos konferenciją – vieni vaidino Seimo narius, kiti tapo žurnalistais. Po smagios užduoties vaikai gavo skanių lauktuvių.