Mįsliukas

Mįsliukas išmokys galvoti visus,

kad būtų kiekvieno protelis šviesus!

/M. Vainilaitis/

Pasitinkant šiltą pavasarį, 2c klasėje įvyko karšta, kupina teigiamų emocijų pamoka. Drąsūs ir vikrūs antrokai varžėsi mįslių įminimo konkurse "Menu mįslę keturgyslę". Dvi stiprios komandos – "Mįslių karaliai" ir "Mįslių linksmučiai" – mokėsi ne tik įdomiai užminti mįslę, bet ir kuo tiksliau pateikti grupės atsakymą. Galvas reikėjo pasukti kaip reikiant! Mįslės viena po kitos pylėsi kaip iš gausybės rago! Didžiausią taškų sumą surinko „Mįslių linksmučiai“, nors iš tikrųjų laimėjo stipri klasės draugystė. Lietuvių kalbos mokytojos A. Vaitkūnienė ir G. Vilkanecienė paskatino mokinius ne tik domėtis žodžių žaismu smulkioje lietuvių tautosakoje, bet kartu ir iliustruoti mįslių atsakymus, kurie papuošė klasės sieną. Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą, pastangas ir norą gilinti savo žinias.