Minint Šv. Patriko dieną

Netradicinis ugdymas

Kovo 17 dieną ne tik Airijoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Lietuvoje yra minima Šv. Patriko diena. Anglų kalbos mokytojos N. Rusecka bei M. Vasilevska kartu su 7d klase pakvietė visus progimnazijos septintokus į netradicinę anglų kalbos pamoką, kuri buvo skirta Airijos tradicijoms ir Šv. Patriko dienai. Mokiniai vaidino, skaitė pranešimus apie Šv. Patriko asmenybės įtaką Airijos istorijai ir bažnyčiai, parodė savo paruoštas pateiktis apie Airijos gamtą, garsius šio krašto žmones, neįprastas tradicijas, o taip pat supažindino su šios šalies poezija, muzika bei šokiu. Antroje renginio dalyje visi septintokai buvo įtraukti į veiklą. Susiskirstę komandomis jie sprendė Sudoku, atsakinėjo į klausimus apie Airiją, dainavo dainas anglų kalba. Paskelbus nugalėtojų komandą, mokiniai sušoko airišką šokį ir pasivaišino žaliais saldumynais, kuriuos pagamino 7d klasės mokinės.