Mini zoologijos sode

Naujienos Netradicinis ugdymas

Rugsėjo 21 dieną su 1e klase nuvykome į Pavilnio jaunųjų gamtininkų centre esantį Mini zoologijos sodą. Važiavome ne tuščiomis rankomis – turėjome skanumynų, kuriais mums iš anksto patarė pasirūpinti Mini zoologijos sodo darbuotoja: ožkoms, avims – morkų ir kopūstų lapų, poniui – duonos riekelių, o meškėnui – šokoladinių sūrelių. Smagu buvo stebėti, kaip mokiniai maitina gyvūnus. Jie patyrė tiek laimės ir džiaugsmo! Centre matėme tikrai gausią mūsų šalyje gyvenančių bei egzotinių gyvūnų kolekciją, stebėjome avių kirpimą. Pasidomėjome akvariumų ir terariumų gyventojais: žuvelėmis, vėžliais, varlėmis, vorais. Didžiausią įspūdį paliko 2 metrų pitonas ir iguana. Vaikai apsidžiaugė pamatę mielus triušiukus, įvairių rūšių žiurkėnus.

Klasės auklėtoja Beata Masiulienė