Metų veiklos apžvalga

Anglų kalbos Naujienos

2012/2013 mokslo metų pradžioje 5b ir 5c moksleiviai kartu su savo anglų kalbos mokytojomis I. Tačickaja ir A. Scarpetta dalyvavo tarptautiniame „eTwinning“ projekte „Happy European Day of Languages 2012“ („Laimingos Europos kalbų dienos 2012“). Moksleiviai prisiminė seną gerą laiškų su sveikinimais siuntinėjimo tradiciją. Buvo išsiųsti ir gauti laiškai iš įvairiausių Europos šalių. Buvo surengta gautų atvirukų paroda, kurios metu vaikai galėjo susipažinti su Europos kalbų įvairove.

 

2012 m. gruodžio 5 d. mūsų mokykloje buvo organizuotas anglų kalbos skaitymo konkursas 7-8-tų klasių mokiniams (anglų k. vyresn. mokytojos T. Chvatova, L. Solomenko).

 

2013 m. vasario 6 d.  65 mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo VKIF projekto „Kalbų Kengūra 2013“ užsienio kalbų programoje, kurią mūsų mokykloje vykdė anglų kalbos vyresn. mokytoja N. Rusecka.
David Krivoguzovas 4b kl. mokinys (vyresn. anglų k. mokytoja I. Tačickaja) gavo Auksinės Kengūros diplomą.
Malgožata Minkiel  4b kl. mokinė (vyresn. anglų k. mokytoja I. Tačickaja) gavo Oranžinės Kengūros diplomą.
Kiti dalyviai gavo padėkos raštus.

 

2013 m. vasario 7-15 d. buvo surengta 5-8 klasių moksleivių nupieštų atvirukų su Šv. Valentino dienos sveikinimais parodą. Visi be išimties darbai išsiskyrė kūrybiškumu ir nuotaikingumu.

 

 

 

8c klasės mokinių komanda, vadovaujama anglų kalbos mokytojos Irenos Tačickajos, 2013 m vasario mėnesį, dalyvavo Oxford University Press Representative Office organizuotame konkurse „Find Out More About Lithuania"(„Sužinok daugiau apie Lietuvą“). Tomaš Tatol, Evelina Romanovska ir Evelina Molis sukūrė puikų kultūrinį puslapį apie Vilniaus legendas pagal Oxford University Press vadovėlį „Solutions". Už savo darbą jie gavo padėkos raštus.

 

2012 m. vasario 27 d. K. Zujevič, 4a klasės mokinė, dalyvavo Vilniaus m. 4-tų klasių mokinių anglų k. konkurse „English is Great“ (anglų k. vyresn. mokytoja A. Scarpetta) ir gavo padėkos raštą.

 

 

 

 

  2013 m. kovo 1 d. mūsų mokyklos 4b klasės moksleivės, M. Minkiel, M. Bogdevič, A. Korenikova ir 3c klasės moksleivės A. Skubilovaitė ir M. Kološevska, dalyvavo Vilniaus m. Bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių inscenizuotos dainos konkurse „I Love English“ ir tapo mokyklos pasidižiavimu, kadangi laimėjo I vietą su daina „The Ugly Duckling Song“. Pasiruošti pasirodymui joms padėjo anglų k. vyresnioji mokytoja I. Tačickaja ir choreografijos mokytoja B. Ustianivska. Mamytėms dėkojame už parūpintus nuostabius kostiumus ir dar kartą sveikiname mergaites!

 

2013 m. kovo 13 d. mūsų mokyklos 8c klasės mokinys P. Čerenkov (anglų k. vyresn. mokytoja N. Rusecka) dalyvavo Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių anglų kalbos eilėraščio skaitovų konkurse ir gavo padėkos raštą.

3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados mokyklinį etapą organizavo  anglų k. vyresn. mokytojos I. Tačickaja ir A. Scarpetta.
3 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I mokykliniame etape laimėjo:
I vieta – Konrad Jarmalkovič, 3a klasė (anglų k. vyresn. mokytoja L. Solomenko),
II vieta – Gabrielė Jurgelevičiūtė ,3c klasė,
III vieta – Daniel Miliuškevič, 3a klasė.

4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I mokykliniame etape laimėjo:
I vieta – Marta Bogdevič, 4b klasė (anglų kalbos vyresn. mokytoja I. Tačickaja),
II vieta – Kamila Zujevič, 4a klasė,
III vieta –  David Krivoguzovas, 4b klasė ir Malgožata Minkiel, 4b klasė.

Pirmų vietų laimėtojai dalyvavo Vilniaus m. 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados II etape ir gavo padėkos raštus.

Mokslo metų veiklą vainikavo užsienio kalbų savaitė, kuri vyko  2013 m. gegužės 6-10 dienomis.

  3c klasės mokiniams  anglų k. mokytojos N. Rusecka ir I. Tačickaja naudodamos IKT  organizavo netradicinę pamoką „Fly to London”, kurios metu vaikai daug sužinojo apie Jungtinės Karalystės tradicijas ir šios valstybės įžymias vietas.

 

4a ir 4b klasėse buvo organizuotos netradicinės pamokos “A Short Trip to London”(anglų k. vyresn. mokytojos I. Tačickaja ir A. Scarpetta), 6a ir 6c klasėse – „What do you Know about the UK?” (anglų k. vyresn. mokytoja N. Rusecka).

5-okų konkurse „Word Search”, organizuotame anglų k. vyresn. mokytojos N. Ruseckos, laimėjo:
I vieta –  Adam Jasinski, 5c kl.,
II vieta – Lorena Jaskelevič, 5b kl.,
III vieta – Emilia Kuzminskaja, 5d kl.,
      Katažina Dolžkova, 5c kl.,
                 Martin Paukštelo, 5c kl.
Visi dalyviai gavo diplomus ir dovanas.

6-okų kryžiažodžių sprendimo konkurse, organizuotame anglų k. vyresn. mokytojos A. Scarpettos, laimėjo:

I vieta – 6c klasės komanda,
II vieta – 6b klasės komanda,
II vieta – 6d klasės komanda,
IV vieta – 6a klasės komanda.
Visi dalyviai gavo diplomus ir dovanas.

7-okų konkursą „Word Thinkers” organizavo anglų k. vyresn. mokytojos T. Chvatova ir L. Solomenko.

 

 

 

 

   

8-okų konkurse „Alias”, organizuotame anglų k. vyresn. mokytojos I. Tačickajos, laimėjo:
I vieta – 8c klasės komanda: Tomaš Tatol, Evelina Romanovska, Evelina Molis, Lukaš Stankevič;
II vieta – 8a klasės komanda: Patricija Boreiko, Justyna Olenkovič, Emilia Urbanovič, Monika Vaškovič.
III vieta – 8b klasės komanda: Artur Švaikovskij, Daniel Macevič, Julia Gunevič, Eva Aleksandrovič.
IV vieta – 8d klasės komanda: Zdzislav Tuliševski, Elvyra Pavlovskaja, Rajmond Kazakevič.
Visi dalyviai gavo diplomus ir dovanas.

 

  Prieš užsienio kalbų savaitę anglų kalbos mokytojos organizavo 7-8-tų klasių mokinių tiriamąją veiklą “What is the UK Famous  for?” (“Kuo garsi Jungtinė Karalystė?”). Po jos buvo surengta mokinių darbų paroda.

 
Rusų kalbos mokytoja-metodininkė A. Morozova organizavo netradicinę pamoką-žaidimą “Пойми меня” 6b,6c,6d klasėse ir netradicinę pamoką-konkursą “Что я знаю о России” 8a, 8b, 8c, 8d klasėse, kurių metu mokiniai pasigyrė rusų  kultūros bei kalbos žiniomis.

Visiems usieniokalb7 savait4s renginiams gera nuotaika bei kurybi6kumo ir bendradarbiavimo atmosfera.