Metodinė savaitė pradinėse klasėse

RENGINIŲ PLANAS

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Renginio dalyviai

Data

Laikas

Vieta

Atsakingas mokytojas

1.

Sporto varžybos

4a, 4b  klasės

2013-03-18

8.00

Mažoji sporto salė

L. Šulska,
I. Venckevič

2.

Vaidinimas „Calineczka“ 3a ir 3b kl. draugams

3c klasė

2013-03-18

8.55

Salė

A. Judicka
T. Moisevič

3.

Ekskursija į planetariumą

Nykštukai,

2c klasė

2013-03-18

9.00-12.00

 

N. Grib,
B. Subotovič

4.

Dalyvavimas projekto „Darni klasė“ užsiėmimuose

1a, 1b,

1c, 2c klasės

2013 kovo

18-20 d.

9.00-12.00

Aikido centras, Šeiminiškių g. 44

A.Stankevič,
T. Černiavska,
J. Marcinkevič,
B. Subotovič

5.

Dailyraščio konkursas

„Mano gražiausiai parašyti linkėjimai“

3a, 3b, 3c klasės

2013 kovo 18-20 d.

 

112 kab.,

216 kab.,

207 kab.

J. Stankevič,
J. Kordecka,
T. Moisevič

6.

Integruota pamoka „Pinokio w Krainie Leniów“

4a, 4b  klasės

2013-03-18

9.50

114 kab.,

111 kab.

L. Šulska,
I. Venckevič

7.

Paroda

„Pavasario linksmybės“

1-4 klasės

2013 kovo 18-22 d.

 

Pradinių kl. koridorius

I aukštas

T. Kuftina,
K. Kalitkevič,
K. Grodz

8.

Paroda

„Pasitinkame pavasarį“

0 klasės

2013 kovo 18-22 d.

 

Paruošiamųjų kl. koridorius

I aukštas

N. Grib,
A. Autuch

9.

Kaligrafijos konkursas „I ty możesz zostać mistrzem pióra“

2a, 2b, 2c klasės

2013-03-19

8.55

106 kab.,

107 kab.,

   110 kab.

T. Kuftina,
K. Kalitkevič,
B. Subotovič

10.

Atvira pamoka tėvams „Vėlykų papročiai“

3a klasė

2013-03-19

8.00

112 kab.

J. Stankevič

11.

Integruota veikla „Razem raźniej“ I dalis

4b, 6j

klasės

2013-03-19

11.55-13.35

111 kab.

I. Venckevič,
K. Grodz

12.

Atvira lenkų k. pamoka tėvams „W krainie liter“

1b klasė

2013-03-20

8.00

218 kab.

T. Černiavska

13.

Atvira matematikos pamoka tėvams „Matematyka na wesoło“

1b klasė

2013-03-20

8.55

218 kab.

T. Černiavska

14.

Išvyka į boulingą „Razem raźniej“ II dalis

4b, 6j

klasės

2013-03-20

9.50-13.00

 

I. Venckevič,
K. Grodz

15.

Dalyvavimas Tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra 2013

1-4 klasės

2013-03-21

8.00-11.00

 

I. Šostak

16.

Susitikimas su liaudies draugijos verbų meistre „ Kaip gimsta verba“

3a, 3b,4b klasės

2013-03-21

10.55-12.40

112 kab.

J. Stankevič,
J. Kordecka,
I. Venckevič

17.

Integruota veikla „Szukamy wiosny“

Smerfai

2013-03-21

9.00

115 kab.

A. Autuch

18.

Dalyvavimas XVII mokyklinių teatrų festivalio „Vilnius 2013“ kvalifikacinėje atrankoje

3c klasė

2013 kovo 21-23 d.

10.00

207 kab.

A. Judicka
T. Moisevič

19.

Integruotos lenkų k., pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamokos „Naśladujemy mistrzów ludowych”

3a, 3b

klasės

2013-03-22

8.00-9.40

112 kab., 216 kab.

J. Stankevič,
J. Kordecka

20.

Integruota veikla „Pożegnanie z elementarzem”

1c klasė

2013-03-22

8.00-12.30

217 kab.

J. Marcinkevič

21.

Renginys tėvams „Przygoda w Literkowie“

1a klasė

2013-03-22

12.00

208 kab.

A.Stankevič

22.

Inscenizuotų eilėraščių konkursas „Teatrałki“

3-4 klasių konkurso nugalėtojai

2013-03-22

13.00

S. Konarskio vidurinė mokykla

I. Šostak,
J. Stankevič,