Meninio skaitymo konkursas „Kresy – 2014“

Konkursai Naujienos

     Jau tapo gražia tradicija kiekvieną rudenį  vykstantis meninio skaitymo konkursas ,,Kresy".  I-ajame etape dalyvavę mūsų progimnazijos mokiniai, deklamuodami eiles ir prozos fragmentus, parodė meilę ir pagarbą grožiniams kūriniams. Nors visų dalyvių skaitomi tekstai pasiekė klausytojų  širdis, komisijai reikėjo išrinkti geriausius. Į II-ąjį konkurso etapą, kuris vyko J.I. Kraševskio mokykloje, buvo deleguotos  šešios geriausios skaitovės: Emilija Serebriakova (5a), Joana Marcinkevič (5c), Ieva Stankevičiūtė (5c), Aurelija Korenikova (6b),  Karolina Rusecka (8c) ir Malgožata Minkel (6b). Į Meninio skaitymo konkurso šalies turą pateko Joana Marcinkevič (5c) ir Karolina Rusiecka (8c). Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Lenkų kultūros namuose vykusiame paskutiniame konkurso etape Karolina Rusiecka (8c) užėmė garbingą  I-ąją vietą.


                    Sveikiname laureatę ir jos mokytoją Sabiną Narunec!