Meninio skaitymo konkursas

Konkursy Naujienos

Sausio mėnesį mūsų progimnazijoje įvyko 5-8 klasių Meninio skaitymo konkursas. Norinčių dalyvauti konkurse buvo išties daug, todėl konkursas vyko dviem etapais. Pirmajame dalyvavo 5-6 klasių skaitovai, o  geriausiai pasirodę devyni mokiniai pateko į antrąjį etapą, kuriame jau rungėsi su geriausiais 7-8 klasių mokiniais. Taigi komisija, išklausiusi daug puikiai pasiruošusių konkurso dalyvių, išrinko nugalėtojus:

I vieta atiteko 7f klasės mokinei Anetai Zenovič, mokytoja Neringa Januševičienė;

II vieta atiteko 6d klasės mokinei Patricijai Korenikovai, mokytoja Evelina Skeberdienė;

III vieta atiteko 5e klasės mokiniui Mateušui Ustjanovskiui, mokytoja Jolanta Blaževič; 6c mokinei Kajai Patricijai Senčenko, mokytoja Erika Gerulaitienė; 6d klasės mokinei Ievai Suchadolskai, mokytoja Elžbieta Stankevičienė.

Konkursui mokytojos Ilona Jakštienė ir Gabrielė Vaitiekėnienė su 6e klasės mokiniais paruošė meninę kompoziciją „Miklaus liežuvio mūšis“.

Taigi sveikiname konkurso nugalėtojus, o I ir II vietos laureatai bei meninė kompozicija dalyvaus sausio 30 dieną Vilniaus miesto Meninio skaitymo konkurse. Tad linkime Anetai ir Patricijai bei meninės kompozicijos dalyviams didžiulės sėkmės.

       Konkurso organizatorės