Meilė – aukščiausiasis gėris

Naujienos Netradicinis ugdymas

Jonas Paulius II rašė, kad gyvybės tautos ir tautos už gyvybę viduje lemiama atsakomybė tenka šeimai, kurios misija yra saugoti, atskleisti ir perteikti meilę.

Tęsdami tradiciją 7a klasės mokiniai pasikvietė savo artimuosius į šventę, skirtą Šeimos dienai. Koncerto tema buvo meilė, juk nuo šio tyro jausmo viskas prasideda. Tėvų meilė užtikrina vaikams saugumo jausmą, tuo tarpu vaikų meilė yra tėvams svarbiausias gyvenimo tikslas.

Pasakodami apie didžiausią gyvenimo vertybę septintokai deklamavo gimtąja, italų bei anglų kalbomis, šoko pramoginius šokius, dainavo gražiausias dainas apie meilę, griežė smuikais romantiškas melodijas. Visus pralinksmino televizijos laidos "Aklas pasimatymas" inscenizacijos. Koncertui pasibaigus mokiniai įteikė tėveliams širdies formos rankų darbo meduolius, taip pabrėždami, kad labai myli savo šeimas.

Klasės auklėtoja E. Stankevičienė