Medininkų pilies link

Jonas Paulius II – didžiausias piligrimas Lietuvoje

Spalio 9 dieną 5b ir 5e klasių mokiniai išvyko pamatyti neeilinį kultūros paminklą, vieną didžiausių pilių Lietuvoje – Medininkų pilį. Jie išklausė gidų papasakotą pilies istoriją, apžiūrėjo kelias ekspozicijas, tarp kurių buvo sidabrinių indų bei medžioklės trofėjų kolekcijos.

Kaligrafijos pamoka, kurioje dalyvavo penktokai, nebuvo tokia lengva, kaip pasirodė iš pat pradžių. Joje mokiniai susipažino su kaligrafinio rašymo ypatumais, istorija, išbandė seniai užmirštas, o kai kurių ir visai nematytas, priemones – žąsies plunksną, nusmailintą pagaliuką, plunksnakotį.

Keliaudami Vilnijos kraštu, penktokai išgirdo nemažai informacijos apie poeto Vladislovo Sirokomlės asmenybę.

Nekreipdami dėmesio į šaltą orą, abiejų klasių mokiniai puikiai bendravo, kepė ant laužo dešreles bei prisiminė ne taip seniai pasibaigusią vasarą.