Matematikos ir informatikos savaitė

Matematikos ir informatikos Naujienos

MATEMATIKOS IR IT SAVAITĖS AKIMIRKOS     (žiūrėk čia..)

Kovo 14-18 dienomis mūsų progimnazijoje vyko Matematikos ir informatikos savaitė. Joje dalyvavo ir kitų dalykų mokytojai – dailės, lietuvių kalbos, technologijų, kūno kultūros, istorijos, anglų bei lenkų kalbų, muzikos, o taip pat pradinių klasių mokytojai. Mokyklos koridorių sienas bei stendus papuošė įvairios mokinių darbų parodos: "Matematika – mokslų karalienė", "Įžymūs Lietuvos matematikai", "Saugus internetas", "Nuostabi matematika", "Žodis 'matematika' Excel programos kryžiažodžiuose", "Skaičiai frazeologizmuose ir patarlėse". Penktokai organizavo įvairių atvirukų, susijusių su matematika, parodą – "Simetrija", "Matematika pasakose", "Pavasarinė matematika", "Matematika kryžiažodžiuose ir rebusuose", "Matematiniai terminai lenkų ir lietuvių kalbose". Progimnazijos bibliotekoje galima buvo pavartyti įvairius matematikos vadovėlius ir knygas, kurias atrinko 5 ir 6 klasių mokiniai.

5a, 5b, 5c, 5e, 6c klasių mokiniai kartu su mokytojomis A. Macutkevič-Aleinikova ir J. Višnevska kvietė visus apsilankyti "žaislų ir žaidimų kampelyje", kuris buvo įkurtas mokytojų kambaryje.

6a ir 6d klasės su mokytojomis L. Kurdeko ir I. Mikonis organizavo tradicinę skaičiaus Pi šventę, kurios metu mokiniai įdomiai papasakojo šio skaičiaus istoriją.

Priešmokyklinėje grupėje "Bitutės" vyko integruota lietuvių ir lenkų kalbų, technologijų ir matematikos pamoka.

Kovo 14 dieną integruotoje matematikos ir kūno kultūros pamokoje 6b ir 6c klasių mokiniai varžydamiesi demonstravo ir skaičiavimo, ir fizinius sugebėjimus.

5, 6, 7 i 8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Rachmistrz”.

Laimėtojais tapo:

5 klasės

 1. Ulevič Karolina, 5d (29 taškai)
 2. Viduto Gabriela, 5a (28 taškai)
 3. Zamuškevič Dominik, 5e (28 taškai)

6 klasės

 1. Kurdeko Marcin, 6a (30 taškų)
 2. Poliakova Elžbieta, 6b (27 taškai)
 3. Miluškevič Daniel, 6a (26 taškai)

7 klasės

 1. Dobžinski Daniel, 7c (22 taškai)
 2. Zujevič Kamila, 7a (19 taškų)
 3. Minkel Malgožata Patrycja7c (15 taškų)

8 klasės

 1. Sudeiko Albert, 8d (10 taškų)
 2. Voitkevič Katažyna, 8d (9 taškai)
 3. Jasinski Adam, 8a (8 taškai)

Penktose klasėse vyko netradicinė pamoka „Matematika Senovės Kinijoje“.

Informatikos mokytojai kartu su socialine pedagoge A. Kovalevska 5-8 klasėse vedė prevencinę pamoką "Be smurto", netradicinę pamoką "Saugus internetas".

Kovo 15 dieną 5e klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, istorijos ir matematikos pamoka „Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą”.

5b klasės mokiniai paruošė daug įdomių užduočių 3c klasės mokiniams, kurie jas sprendė matematikos pamokoje „Proto mūšis“.

Muzikos mokytoja A. Mojsevič  pakvietė mokinius į pamoką „Matematika muzikoje”.

Kovo 15 dieną mūsų progimnazijoje vyko 7-8 klasių „Sudoku” konkursas. Į jį atvyko mokiniai ir mokytojai iš Vilniaus S. Konarskio vidurinės mokyklos. Būtent jie iškovojo dvi pirmąsias vietas. Sveikiname!

 Kovo 16 dieną 7b ir 7c klasės dalyvavo integruotoje matematikos ir informatikos pamokoje "Statistiniai duomenys diagramose", o  6d klasė turėjo integruotą matematikos ir lietuvių kalbos pamoką „Trupmeniniai skaičiai ir įvardžiuotinės skaitvardžių formos“. Anglų kalbos mokytoja T. Chvatova pakvietė 5b klasės mokinius į pamoką  "Įdomioji matematika angliškai".

Kovo 17 dieną įvyko tradicinis Tarptautinis konkursas "Kengūra", kurio dalyviais tapo  154 mūsų progimnazijos mokiniai.  6c klasė turėjo netradicinę pamoką "Matematika Senovės Egipte".

Matematikos ir informatikos savaitę vainikavo Vilniaus miesto mokyklų 5-8 klasių olimpiada ir 8 klasių konkursas „Infožinovai“ , kuris vyko Jono Pauliaus II gimnazijoje. Mūsų mokiniai laimėji I-ąją vietą. Sveikinimai!

Laukiame konkursų „Olympis – 2016“ ir „Pangea 2016“ rezultatų.

Visą savaitę vykę renginiai dar kartą įrodo, kad matematika yra tikra mokslų karalienė!

Esame dėkingi visiems, padėjusiems organizuoti ar kitaip prisidėjusiems prie Matematikos ir informatikos savaitės organizavimo.

Dėkojame

J. Vysockai, E. Lepilovai, A. Žabelovič, J. Steiblienei, B. Ustjanovskai, I. Krušinskaitei, A. Kovalevskai, I. Višnevskai, B. Svirbutovič, K. Kitkovskai, B. Antonienko, G. Vaitiekėnienei, L. Mažeikienei, A. Autuch, T. Chvatovai, A. Mojsevič, L. Mikšėnienei, J. Blaževič, R. Sniežko, L. Kurdeko, Z. Rynkevič, V. Iliukevič, G. Baslyk, V. Borsak,I. Mikonis