Magiškos 1a klasės Kalėdos

Netradicinis ugdymas Pradinių klasių

    Kalėdos – tai šventė, kurios nekantriai laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Belaukdami šių gražiausių metuose dienų, 1a klasės mokiniai susipažino su jų papročiais ir tradicijomis. Kartu su tėveliais pagamino nemažai kalėdinių žaisliukų eglutei puošti.

    Gruodžio 18 dieną tėveliai, broliukai, sesutės bei seneliai buvo pirmokų pakviesti į vaidinimą – „Prakartėlė jauniausiems”. Šį gražų vakarą aktoriais teko pabūti ne tik mokiniams, bet ir kai kuriems tėveliams. Juozapo vaidmenį atliko Patricijos tėtis, o Marijos – Adamo mamytė. Kūdikėlį Jėzų suvaidino  mažasis Adamo broliukas – Albert. Dėkojame jiems už drąsą ir pagalbą.

    Po pasirodymo visi susibūrė prie šventinio stalo. Tėvų bei senelių pagaminti patiekalai dar labiau sustiprino artėjančių švenčių nuotaiką. Dalindamiesi kalėdaičiais ir linkėjimais, vaikai sulaukė Kalėdų Senelio su maišu pilnu dovanų.

Nuoširdus ačiū visiems tėveliams už pagalbą organizuojant šią šventę!

 

1a klasės auklėtoja Jadviga Stankevič