Literatūrinė popietė

Š. m. gruodžio 15 dieną mūsų mokyklos mokiniai svečiavosi  Vilniaus "Ryto" progimnazijoje. Jie dalyvavo literatūrinėje popietėje "Vytautės Žilinskaitės kūrybos kraitė", kuri buvo skirta rašytojos 85-mečiui paminėti.

Į renginį atvyko būrys moksleivių iš įvairių Vilniaus mokyklų. Mažieji  aktoriai ir skaitovai  visus pakerėjo savo nuotaikingais pasirodymais. Jie skaitė ištraukas iš V. Žilinskaitės kūrinių, vaidino, pristatė savo apžvalgas,klausėsi literatūrologės D. Šakavičiūtės pasakojimo.  Ypač  žiūrovus sužavėjo mūsų mokyklos 7c klasės mokinė Malgožata Patricija Minkel, kuri skaitė ištrauką iš V. Žilinskaitės kūrinio "Robotas ir peteliškė". Taip pat žiūrovai neliko abejingi ir mūsų inscenizuotam pasirodymui "Visos pasaulio tetos".  Jaunieji aktoriai  (Gancevski Augustin 8b, Korenikova Aurelija 7b, Pozniakova Emilija 7b, Bogdevič Marta 7b, Stankevič Kornelija  7c, Žingel Evelina 7c) buvo pagirti už artistiškumą, puikią tartį, drąsą ir gerą nuotaiką. Renginio dalyviai liko apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Mokytojos I.Jakštienė ir G.Vaitiekėnienė