List maturzystów 24 promocji

Naujienos

Szanowne grono pedagogiczne Progimnazjum im. Jana Pawła II,
dzisiaj, 22 maja, dla nas, maturzystów 24 promocji gimnazjum im. Jana Pawła II, zabrzmiał ostatni dzwonek. Niestety, ze względu na okoliczności nie mieliśmy możliwości się spotkać, zaprosić Was na tę uroczystość, zobaczyć przedstawienie pierwszaczków i pod ich kierownictwem pójść na ostatnią lekcję wychowawczą. Dzisiaj świat od nas wymaga dostosować się do narzuconych warunków i spojrzeć na nową rzeczywistość. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pedagogom, których osobowości, wysiłek i wiara w nasze możliwości dodawała nam motywacji do działania, już dzisiaj jesteśmy w stanie to docenić. Jako skromny prezent przyjmijcie życzenia w postaci filmiku.  

Maturzyści 24 promocji
22 maja, 2020 r.