Linksma Šv. Andriejaus vakaronė 5b klasėje

Naujienos Netradicinis ugdymas

Lapkričio 30 dieną 5b klasės mokiniai organizavo Šv. Andriejaus vakaronę. Išklausę informaciją apie šios šventės istoriją, pasigaminę daug įvairių dekoracijų ir papuošę jomis klasę, mokiniai patys ieškojo vakaronei tinkančių žaidimų, burtų bei padengė šventinį stalą. Vakaronė prasidėjo nuo žaidimo "Tavo skaičius", vėliau buvo kauliuko lošimai, būsimosios profesijos spėjimas, ateities įvykių (paslėptų po puodukais) pranašavimas. Nemažai emocijų sukėlė judrūs žaidimai bei mįslės. Visą šventę klasėje skambėjo muzika ir linksmas mokinių juokas.

Šoklios melodijos, šiek tiek magijos ir burtų, pranašystės, spalvingi kostiumai, besišypsantys vaikų veidai ir svarbiausia gera nuotaika užpildė mūsų klasę. Tai puikiai atspindi nuotraukos!