Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Naujienos Šventės

Iškilmingas renginys „Kas gi aš be tavęs?“ vasario 13-ąją pakvietė švęsti Lietuvos gimtadienį. Švęsti ir permąstyti Lietuvą. Ši šventė – antrokų Damiano ir Izabelės kelionė į Lietuvą – į jos pradžią, skausmą ir viltį, kalbą. Scenoje iškalbingus istorinius vaizdus raiškiai įgarsino eilėraščių posmai bei dainos. Ypatinga renginio viešnia Margarita Urbelienė paliudijo tremties baisumą.

Renginio kūrėjai kvietė suprasti: Lietuva – tai mes. Tie, kurie esame šiandien ir kuriame tėvynės rytojų.

Šventę kūrė mokiniai, atstovaujantys visai bendruomenei: ir pradinukai, ir vyresnieji, ir specialiosios klasės mokiniai. Nuoširdi padėka antrokams Damianui ir Izabelei, aštuntokams Karolinai ir Hubertui, Danielai ir Ervinui, Elžbietai, Kamilei ir Marijai, 8b klasės merginų chorui bei spec. klasės mokiniams.