Lietuvos vaikų balsas

Konkursai Naujienos

Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Edukologijos ir socialinio darbo institutas kartu su partneriais – Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetu, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, VO „Gelbėkit vaikus“, Artūro Noviko džiazo mokykla, UAB „Tavo mokykla“ 2022 m. birželio 1 dieną kvietė kartu švęsti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jai paminėti buvo organizuojami trys vaikų konkursai (pranešimų, piešinių, vaizdo klipų) ir konferencija „Lietuvos vaikų balsas“.  

Mūsų progimnazijos 6d klasės mokinys  Oskar Dainovič (mokyt. E. Stankevičienė) tapo 5-6 klasių pranešimų konkurso nugalėtoju. Oskar parašė laišką vaikams, ragindamas juos susidraugauti su knyga, kuo daugiau sportuoti ir mažiau laiko leisti prie kompiuterio. Mokinys skaitė savo pranešimą konferencijos svečiams ir buvo apdovanotas Garbės raštu bei atminimo dovanėlėmis. 

Sveikiname nugalėtoją!